E-mail       Şifre      
0555 570 94 41
info@etaborsasi.com
Weltbeste Replika Website
Versandzeit 7-14 Tage
7/24 erreichbar
24 Monate Garantie
Ana Sayfa
İletişim
S.S.S.
Hakkımızda
Blog
Önemli Bilgi
ÜRÜNLER
BİLGİ SAYFALARI
E-BULTEN

Blog
Sıkça Sorulan Sorular
Ürünleriniz orjinalmidir?

Hayır tüm dünya markası ürünlerimiz replika saatlerdir.(imitasyon saatler)

Ürünleriniz kalitesi nedir?

Tüm ürünlerimiz 1.kalite replica saatlerdir kasalar 316 L çelik olup, çizilmez safir cam kullanılmıştır, saat mekanizmaları seikonun geliştirilmiş japon mekanizması ve eta ürünlerimizde isviçre eta mekanizması kullanılmıştır.
 

Ürünleriniz garantili mi?

Evet.Ürünlerimiz 1 yıl mekanik olarak garantilidir.

Teslimat kaç günde gerçekleşir?

Müşteri memnuniyeti için aynı gün kargo prensibi ile çalışmaktayız. Siparişiniz maksimum 3. gün teslim olacaktır.

Olağanüstü şartlarda saatim etkilenirmi?

Aşırı sıcak saatinizin çalışmasını aksatabilir veya pil ömrünü azaltabilir. Aşırı soğuk saatinizin ileri gitmesine veya geri kalmasına neden olabilir.Tuzlu su ve klorlu su saatinizin erken deforme olmasına sebep olabilir. Dünya saatlerinin pahalı ve hassas olması nedeniyle aynı tasarımdaki ve fonksiyonel olarak aynı özellikteki saatlerimizi aynı hassasiyetle korumanız gerekmektedir.

Saatimin pili ne kadar dayanır?

Bir pil saatin yapısına ve kullanım şekline göre 2 – 3 yıl süre ile saatin çalışmasını sağlamaktadır. Fonksiyonlu ve alarmlı saatlerde bu işlevlerin sık sık kullanılması ya da digital saatlerde ışık gösteren butonun çok sık kullanılması tabiidir ki pil ömrünü kısaltmaktadır. Normal şartlar altında bir pil en az iki sene saatin çalışmasını sürekli kılmaktadır.

Nasıl Sipariş Verebilirim?

 

Sipariş vermek için ilk olarak beğendiginiz ürünleri sepete eklemeniz gerekmektedir ve satın al diyerek bir sonraki adıma geçebilirsiniz. 2. sekmede 2 yıl garantili ürününüze ekstra garanti seçeneğini belirleyip sepete at demeniz gerekmektedir. 3. sekmede sepete attığınız ürünün detaylarını görmektesiniz ve satın al diyerek bir sonraki sekmeye geçiniz. 4. sekmede teslimat bilgilerinizi detaylı bir şekilde doldurup en altta onay kutucuğunu işaretleyip bir sonraki sekmeye geçebilirsiniz. 5. sekmede ödeme şeklinizi belirleyip kapıda ödeme veya %10 indirimli havale seçeneğini seçip onaylayıp siparişinizi tamamlayabilirsiniz.


1-Satın alma ekranında size sorulan bilgileri lütfen eksiksiz doldurunuz mutlaka doldurulması gerekli alanlar yıldız ile belirlenmiştir.

2-Teslimat adresleriniz farklı ise bunu istediginiz şekilde düzenleyebilirsiniz.

3-Ödeme Metodu bölümünde teslimatta ödeme / havale/eft seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz.

4-Herhangi sipariş notunuz varsa giriniz. Örneğin; İşyeri adresiniz ise teslimat zamanını belirtebilirsiniz. İleriye dönük gönderim yapılmasını talep edebilirsiniz.

5-Son kez siparişinizi kontrol ettikten sonra tüm bilgiler dogru ise siparişi onaylayın butonuna tıklayınız .

6-Onaylıyorum dediğinizde sistemden onay alıcaksınız size siparişinizin tamamlandıgını gösteren ekran görüntüsü gelecektir.
 

Gizlilik ve Kullanım Şartları - Kargo ve Taşıma Bilgileri - Garanti ve İade - Blog -


Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
ShopPHP E-Ticaret | v4